• DSC_2538.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/DSC_2538_fdca390d911cdf1991971d7215632561_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_001.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_001_bc8bac42565fc345c380326a1bb63c3b_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_002.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_002_658023732c1043b9ffeb15d231241d5d_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_003.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_003_1afb4780ee98fc579100205b06ed45aa_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_004.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_004_dd5e502efac4b90d71184017c96def95_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_005.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_005_93863f2297d422cd17a9fcd3f2762f21_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_006.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_006_7f575fee2054a73f739f3c9f95c23bf9_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_007.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_007_50de0919c133d3dcc9a3ec86bad6d017_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_008.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_008_0be635442bb91b6d84e81edc0c725635_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_009.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_009_310be41bf823356eeff1ab5909a85fcf_90x50.resized.jpg
  • www.obsdebundeling.nl_010.jpg
    http://www.obsdebundeling.nl/images/ju_cached_images/www.obsdebundeling.nl_010_1ec72eb19236233de84629aa498a44b2_90x50.resized.jpg
Grotere letters

Hier vind je de (meeste, vaste) teamleden van De bundeling. Deze pagina wordt binnenkort bijgewerkt.

 

Astrid Claessens

Astrid Claessens

Directeur

a.claessens@kom-leren.nl

Har Linssen

Har Linssen

Leerkracht

h.linssen@kom-leren.nl

 

Anita Rikumahu

Anita Rikumahu

Leerkracht

a.rikumahu@kom-leren.nl

Mieke Hortulanus

Mieke Hortulanus

Leerkracht

m.hortulanus@kom-leren.nl

Inge Jansson

Inge Jansson

Leerkracht

i.jansson@kom-leren.nl

Bert-Jan Overeem

Bert-Jan Overeem

Leerkracht

b.overeem@kom-leren.nl

Wendy Dassen

Wendy Dassen

Leerkracht

w.dassen@kom-leren.nl

Ilva Humblet-Ploum

Ilva Humblet-Ploum

Leerkracht

i.humblet@kom-leren.nl

Afina Vanderschuren

Afina Vanderschuren

Intern Begeleider (IB-er)

a.vanderschuren@kom-leren

Kim Vanderheijden

Leerkracht

k.vanderheijden@kom-leren.nl

 

 

 

 

 

 

          

 

                        

 

Zoek op de website

obs de bundeling op facebook